Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kołoząb

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie Nasielsk

Nasielsk(Kołoząb + 23 km)

1 496 300 zł14 963 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka rolna 1,5 ha w Nasielsku Idealna pod inwestycję Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 14 963 m (1,5 ha) i wymiarach 28 m szerokości oraz 534.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 252 zł45,74 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka "tarasy Belvedere". Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 60/2025 z dnia 21.03.2025. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany Nowy Dwór

Nowy Dwór(Kołoząb + 25 km)

16,32 zł/m²429 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować państwu na wynajem halę magazynową o powierzchni ok.429 m2. Nieruchomość znajduje się w Nowym Dworze w pobliżu Stacji Kontroli.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Sztum

Sztum(Kołoząb + 8 km)

749 000 zł10 737 m² 69,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki przemysłowe w Pomorskiej specjalnej strefie ekonomicznej w Sztumie. Lokalizacja Nieruchomości znajdują się na granicy z miastem Sztum. Działka Nieruchomość o powierzchni 10.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Kwidzyn(Kołoząb + 22 km)

860 000 zł963 m² 893,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 963 m2, położoną przy ul. Polnej w Kwidzynie (rejon Dolina Liwy). Dlaczego ta oferta jest wyjątkowa? Zapisy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stegna,Glinojeck(Kołoząb + 24 km)

990 000 zł226 m² 4 380,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Do sprzedania dom po kapitalnym remoncie - centrum Glinojecka. Otoczenie ładnych domów, okolica cicha i spokojna, miłe sąsiedztwo. Dojazd do Ciechanowa zajmuje około 25 minut samochodem, do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cebertowicza

Malbork(Kołoząb + 19 km)

375 000 zł80 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Posiadam na sprzedaż mieszkanie przestronne w nowym budownictwie kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gościszewo

Gościszewo(Kołoząb + 15 km)

2 613 zł1 045 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wydzierżawienia plac ładunkowy w Gościszewie o pow. 1.045 m2. (dz. 296/4, obr. Gościszewo).

Szczegóły ogłoszenia

1 568 zł224 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie na wynajem budynek magazynowo- usługowy, położony w Malborku przy Alei Wojska Polskiego, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł226,13 m² 9 728,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Brama garncarska zwana też św. Ducha - powstała w II połowie XIV wieku w ramach budowy systemu obronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Kołoząb

Kołoząb,mazowieckie

280 000 zł98 m² 2 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Klimatyczny, kameralny dom w okolicach Płońska. Dom gotowy do wprowadzenia się od zaraz składający się z 4 sypialni, garderoby, 2 łazienek, gabinetu oraz kuchni otwartej na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kołoząb

Kołoząb,mazowieckie

49 000 zł1 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1000m2 położona przy drodze asfaltowej w odległości 8 km od Płońska. Media prąd i wodociąg. Sąsiedztwo zabudowy mieszkaniowej. Szerokość działki 25m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kołoząb

Kołoząb,mazowieckie

140 000 zł40 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-